0
Zobraziť katalóg

 • Akcie!

  Mikroskop Omegon Binocular 40x-800x  
 • Mikroskop Omegon Binocular 40x-800x

  • Číslo produktu: 45777
  • Výrobca: Omegon
  • Váha dodávky: 4 kg
  Akčná cena len do 03.03.2024

  Super cena -9%
  194.60 €
  214.70 € Ušetríte 20.1 €
  Na sklade v e-shope: 2 ks 
 • Doporučené príslušenstvo (všetko skladom):
  Preparační souprava DeltaOptical Research
  Preparační souprava DeltaOptical Research
  Preparační souprava DeltaOptical Research Sada vysoce kvalitních pomůcek pro práci s preparáty. Speciálně připravená a vybraná našimi specialisty. Používá se k přípravě mikroskopických přípravků a k odběru vzorků. Rozšířená sada RESEARCH obsahuje následující příslušenství: 1. rovná preparační jehla (černá plastová rukojeť, chromovaná ocel) - 2 kusy 2. zahnutá preparační jehla (černá plastová rukojeť, chromovaná ocel) - 1 kus 3. ocelová pinzeta s ostrým zakončením (13 cm) - 1 kus 4. ocelová pinzeta s tupým zakončením (13 cm) - 1 kus...
  38.95 €
  Mikroskop zcela jednoduše. Bruno Kremer.
  Mikroskop zcela jednoduše. Bruno Kremer.
  Mikroskop zcela jednoduše. Bruno Kremer. Jak využít mikroskop, aby nesloužil jen jako další hračka? Jak se propracovat od jednoduchého koukání po pokročilé mikrokopování - objevování světa, skrytého běžnému vidění stejně jako hlubiny vesmíru? Nová kniha vydavatelství Aventinum je v současné době ojedinělým počinem a pomocnou rukou nejen těm, kteří mikroskop právě dostali jako dárek, ale i těm, kterým se mikroskop povaluje doma a i těm, pro které je denodenním zdrojem zábavy a poznání. Listopad 2013, pevná vazba, 190 stran, více jak...
  22.50 €
  Sada hotových živočíšnych a rastlinných preparátov Levenhuk...
  Sada hotových živočíšnych a rastlinných preparátov Levenhuk...
  Sada hotových živočíšnych a rastlinných preparátov Levenhuk... Sada hotových preparátů Levenhuk LabZZ obsahuje vzorky na sklíčcích s originálním designem. Můžete je použít jako vizuální pomůcku v oblastech botaniky, zoologie nebo entomologie. Každé zvědavé dítě z něj bude mít velkou radost. Stačí vzorek umístit na stolek mikroskopu a hned můžete zblízka pozorovat myší chlup, nožku mouchy, hrotnatku nebo jiné exempláře. Tyto vzorky jsou vhodné ke zkoumání pod mikroskopem s nižším osvětlením, jakékoli značky. Sada hotových preparátů Levenhuk LabZZ šetří...
  16 €

Omegón binokulárny mikroskop: Objavujte svet oboma očami kdekoľvek

Pred nami vždy leží viac, než môžeme vidieť voľným okom. Ale s mikroskopom môžete vidieť to, čo bolo predtým skryté. Objavte svoju vnútornú prírodovedkyňu alebo prírodovedcov - študujte bunky cibule alebo chovajte autentické sladkovodné krevety s binokulárnym mikroskopom Omegon.

Výhody na prvý pohľad:

Jednoduchý systém meniteľných zväčšení
Do hĺbky: Zväčšenie 40-800x
LED osvetlenie: Jasné, neutrálne osvetlenie
Zvýšenie kontrastu: Filter s 5 farebnými filtrami
Duálne zaostrovanie: Hrubé a jemné nastavenie zaostrenia
Pupilárna vzdialenosť: 57-72 mm
Robustný a odolný: Celokovový mikroskop
Krížový stôl: Vloženie preparátu a presné nastavenie
Do hĺbky: Zväčšenie 800x
Tento mikroskop ponúka niekoľko rôznych zväčšení: 40x, 80x, 100x, 200x, 400x a 800x. Bez ohľadu na prípravu: S týmito zväčšeniami vždy nájdete správny úsek. Najviac to baví, keď začnete s menšími zväčšeniami a postupne sa ponárate do objektu.

Odrážané svetlo a prenášané svetlo: aby ste mohli vidieť všetko
Vašu prípravu môžete rovnomerne osvietiť pomocou LED osvetlenia. Na rozdiel od žiaroviek LED diódy poskytujú biele, neutrálne osvetlenie. Odrážané svetlo alebo prenášané svetlo? Na mieste rozhodnite, ktorý typ osvetlenia je pre vašu prípravu lepší.

Pohľad oboma očami
Užite si svoje objekty oboma očami! Na rozdiel od monokulárnych mikroskopov môžete objekty vnímať oveľa živšie s oboma očami. Pupillárna vzdialenosť môžete voľne nastaviť medzi 57 mm a 72 mm.

Rozsiahly príslušenstvo pre rýchly štart
Čo by bol mikroskop bez laboratórneho vybavenia? Nemusíte sa starať o príslušenstvo, pretože dostanete všetko, čo by ste na začatie potrebovali:

5 sklíčok
5 krytových sklíčok
5 predpripravených, dlhotrvajúcich preparátov
Kryt proti prachu pre váš mikroskop
1 pipeta
1 pár nožníc
S týmto sadou môžete okamžite pripraviť čerstvý preparát alebo ho pomocou želé médiá zmeniť na dlhotrvajúci prípravok. S týmito nástrojmi budete pripravení na nespočetné množstvo experimentov. Prebudte svoje vnútorné bádateľstvo pomocou tohto mikroskopu.

Hlavica: Binokulárne
Kategória: Hobby, Žiacke, Študentské
Osvetlenie: Na pozorovanie povrchov, Priesvitné vzorky
Zväčšenie: 40x-800x
Okuláre: 10x, 20xOdporúčame zakúpiť spoločne s tovarom
1-6 z 12
1 2 2

Užívateľská recenzia - Mikroskop Omegon Binocular 40x-800x
* Povinné informácie

*
*
Napíšte klady a zápory, každý bod na jeden riadok.
Nechajte prázdne, ak Vás nič nenapadá.


Celkové hodnotenie
 

 
 
Užívateľská recenzia bola úspešne vytvorená. Ďakujeme!