  • ZWO ASI183MM Mono Astro CMOS Camera - Sony CMOS...
  • ZWO ASI183MM Mono Astro CMOS Camera - Sony CMOS D=15.9 mm
    • Číslo produktu: ASI183MM
    • Výrobca: ZWO
    • Váha dodávky: 0,12 kg
    Na sklade v e-shope: 1 ks
    Posledný kus za túto cenu!
    • Tovar máme na sklade u nás na predajni a môžeme ich ihneď odoslať.
  • Tento produkt je dostupný tiež v nasledujúcich variantách:
     Farebná kamera ZWO ASI183MC Color - Sony CMOS D = 15.9 mm 759,00 €
     ZWO ASI183MM Mono Astro CMOS Camera - Sony CMOS D=15.9 mm 879,00 €
     ZWO MONO Cooled Astro Camera ASI 183 MM Pro Sensor D=15.9 mm 1 276,00 €
ZWO ASI183MM monochromatická CMOS kamera, bez chladenia
Oblasti použitia monochromatickej CMOS kamery ASI183MM:
♦ Autoguiding je možný prostredníctvom rozhrania na úrovni ST-4. Vďaka vysokému rozlíšeniu môžete viesť veľké ďalekohľady už s vodiacimi ďalekohľadmi s priemerom od 50 mm. Kamera pritom váži iba 120 gramov a takmer nezaťažuje výťah okulára.
Sťahovanie, ovládače:
ZW Optical poskytuje softvér a ovládače na stiahnutie zadarmo online.
Sensor: 1″ CMOS IMX183CLK-J/CQJ-J
Diagonal: 15.9 mm
Resolution: 20.18 megapixelov 5496*3672
Pixel Size: 2.4 μm
Bayer Pattern: None
Shutter: Rolling shutter
Exposure Range: 32 µs - 2000 s
ROI: Supported
ST4 Guider Port: Yes
Read Noise: 1.6e @30db gain
QE peak: 84%
Full well: 15 ku
ADC: 12bit
Interface: USB3.0/USB2.0
Adaptor: 2″ / 1.25″ / M42X0.75
Dimension: ⌀ 62 mm x 36 mm
Weight: 120 g alebo 4.2 ounces (without lens)
Rozsah zo snímača na T2-thread: 6.5 mm alebo 17.5 mm s 11 mm rozšírením
Working Temperature: -5 °C +45 °C
Storage Temperature: -20 °C +60 °C
Working Relative Humidity: 20% - 80%
Storage Relative Humidity: 20% - 95%
Max FPS at full resolution: 10/12Bit ADC - 5496×3672 19 fps
Obsah balenia produktu "ZWO ASI183MM Mono Astro CMOS Camera - Sony CMOS D=15.9 mm":