0
Zobraziť katalóg

 • Uvidět vše! A. Šimbalev CZ

  • Číslo produktu: 60974
  • Výrobca: Levenhuk
  • Váha dodávky: 0.31 kg

  Naša cena: 12.95 €
  Na sklade - Tovar bude u Vás 27.02.2020
 • Doporučené príslušenstvo (všetko skladom):
  Adaptér na chytré telefony Binorum SmartPhoto 1.25"
  Adaptér na chytré telefony Binorum SmartPhoto 1.25"
  Adaptér na chytré telefony Binorum SmartPhoto 1.25" Krásné fotografie nebo fimové záznamy pořízené chytrým telefonem z dalekohledu nebo mikroskopu umožní universální adaptér Binorum SmartPhoto. Tento adaptér vám umožňuje instalovat na svůj teleskop, mikroskop, triedr nebo pozorovací dalekohled libovolný model chytrého telefonu. Nyní můžete pořizovat snímky Saturnových prstenců, zaznamenávat kvalitní videa divoké zvěře, zachycovat pohyby nálevníků a fotografovat řadu dalších zajímavostí.  Sestavení je velmi jednoduché – na okulár optického...
  21.95
  Mesačný filter Binorum Moon 1.25" Premium
  Mesačný filter Binorum Moon 1.25" Premium
  Mesačný filter Binorum Moon 1.25" Premium Vysoko kvalitný mesačný filter Binorum Moon 1.25" Premium je vyrobený zo špeciálneho optického skla a potiahnutý antireflexnou vrstvou. Lunárny filter znižuje jas Mesiaca štyrikrát, a tým pozorovateľovi umožňuje prehliadať detaily na povrchu satelitu bez akýchkoľvek prekážok. Veľkou výhodou je to, že filter Binorum Moon neskresľuje farby a odovzdáva ich úplne prirodzeným spôsobom. Ďalšie použitie tohto filtra je rozdelenie dvojhviezd. Ak je jedna z dvojhviezd oveľa jasnejšia ako druhá, filter...
  18.95

 Táto veľmi užitočná príručka pre začínajúcich astronómov od Alexandra Šimbaleva obsahuje informácie o mnohých rôznych aspektov astronómie. Jedná sa o jednoduché čítanie, bez zbytočných technických detailov, z ktorého sa dozviete všetko o svojom teleskope a vesmíre ako takom.

Jednotlivé kapitoly na seba logicky nadväzujú a vďaka farebným ilustráciám (hviezdne mapy a fotografie súhvezdí, galaxií, hmlovín, planét atď.) je táto kniha vhodná aj pre deti.

Čo sa skrýva vnútri
 Už od prvých kapitol sa dozviete niečo o astronómii a nebeských objektoch a zároveň získate informácie o teleskopoch a ich konštrukcii. Takže až si budete nabudúce vyberať teleskop, budete o ňom vedieť všetko, čo potrebujete.

V ďalších kapitolách sú uvedené podrobné informácie o samotnej nebeskej sfére, 280 objektoch na pozorovanie, a ďalej komentáre a fotografie. Sú tu popísané planéty slnečnej sústavy a ich obežnice, hmloviny a hviezdokopy v hlbokom vesmíre, spolu s odporúčaniami ohľadom ich pozorovania, informáciami o tom, ako ich nájsť, a o najvhodnejšom teleskope pre túto činnosť.

Po prečítaní tejto knihy už pre vás nočná obloha nebude záhadou a budete schopní pohybovať sa po celej rozlohe vesmíru, ako by ste to robili celý život.

Ďalšie informácie:
Autor: A.A. Šimbalev
Rok vydania: 2011
87 strán
BrožovanáOdporúčame zakúpiť spoločne s tovarom
1-5 z 5

Užívateľská recenzia - Uvidět vše! A. Šimbalev CZ
* Povinné informácie

*
*


+
-
Napíšte klady a zápory, každý bod na jeden riadok.
Nechajte prázdne, ak Vás nič nenapadá.


Celkové hodnotenie
 

 
Užívateľská recenzia bola úspešne vytvorená. Ďakujeme!